Hore

Darčeková poukážka od Anjelskydiabolske

12.05.2017
Darčeková poukážka od Anjelskydiabolske

Máme pre Vás skvelú správu!

Prinášame Vám Darčekovú poukážku, ktorú si môžete zakúpiť a podarovať Vášmu blízkemu! Šperky sú skvelým darčekom, ale keď si ich obdarovaný ešte vyberie sám - Váš úspech s darčekom je rozhodne zaručený. Sumu, ktorá bude na darčekovej poukážke si dokonca môžete zvoliť sami. My ju totiž neurčujeme.

Ako túto poukážku získať? Je to jednoduché.

Som kupujúci, chcem niekomu Vašu darčekovú poukážku podarovať.
Ak máte záujem o darčekovú poukážku, napíšte nám mail na: info@anjelskydiabolske.sk
Uveďte v akej hodnote by mala byť Darčeková poukážka na naše šperky a my Vám pripravíme podklady pre platbu.
Následne Vám ich zašleme na Váš email.
Budeme však potrebovať aj Vaše kontaktné údaje (meno + adresa), aby sme Vám vystavili doklad (faktúru) na zakúpenú Darčekovú poukážku.
Darčekovú poukážka bude vo forme Darčekového poukazu zaslaná Slovenskou poštou na Vašu adresu.


Darčeková poukážka na šperky


Ako darčekovú poukážku uplatniť?

Som obdarovaný, chcem Vašu darčekovú poukážku použiť.
Darčeková poukážka sa uplatňuje na jednorázový nákup v našom e-shope. Každá darčeková poukážka má svoj jedinečný kód, ktorý je možné použiť len 1X. 
Môžete si skrátka nakúpiť v našom e-shope, avšak pri ukončovaní objednávky nezabudnúť do poznámky uviesť KÓD darčekovej poukážky. Platnosť každej darčekovej poukážky je neobmedzená.

  • Ak bude celková suma objednávky vyššia ako je hodnota darčekovej poukážky, doplatíte rodziel.
  • Ak bude celková suma objednávky rovnaká/nižšia ako hodnota darčekovej poukážky, nedoplácate nič.

*Darčekovú poukážku totiž nie je možné meniť za hotovosť. Z darčekovej poukážky nevraciame peniaze. Nie je možné si ju ani rozddeliť na viacero nákupov. Je jednorázová.

Príklad: Dostanete darčekovú poukážku v hodnote 25€.
Vyberiete si šperky na našom webe v hodnote napr. 27,30€. Vaša objednávka bude expedovaná a platba/dobierka bude len rozdiel 2,30€. Je to na Vás či si zvolíte platbu na dobierku, alebo cenový rozdiel doplatíte na účet (prevodný príkaz) - týmto Vás nezväzujeme. Doprava je taktiež na Vás, či už kuriér UPS alebo Slovenská pošta - je to vaša voľba. Ako si objednávku utvoríte taká bude :)

My Vám len odrátame výšku Vašej darčekovej poukážky. Pri jej uplatňovaní nám do poznámky napíšte Kód poukážky - ten je veľmi dôležitý.