Hore

COVID-19 DORUČOVANIE

Vážení zákazníci,
z dôvodu nariadení spoločností, ktoré doručujú Vaše objednávky k Vám by sme Vás radi informovali o opatreniach počas tejto mimoriadnej situácii:

Doprava | EXIsport Eshop

Od 16.3.2020 až do odvolania, nebude možné zásielky kuriérom SPS zasielať na dobierku! Spoločnosť Slovak Parcel Service, chce z dôvodu ochrany zdravia a bezpečnosti ich zamestnancov, zamedziť blízkemu kontaktu zákazníka a kuriéra, preto nariadila neprijímať zásielky, kde bude nutná manipulácia s hotovosťou alebo platobnou kartou.
Je nutné preto Vašu objednávku uhradiť vopred na náš účet, aby Vám kuriér zásielku bezpečnej vzdialenosti mohol odovzdať bez ďalších povinných úkonov a nedošlo k blízkemu kontaktu

Ak si prajete možnosť dopravy kuriér SPS :

  • zvoľte platbu prevodom
  • následne obdržíte podklady pre platbu na Váš email
  • vašu objednávku uhraďte podľa podkladov, ktoré ste obdržali v emaile
  • po pripísaní peňazí na náš účet, Vašu objednávku odošleme

Kuriér Vám ju bude doručovať na druhý deň od nášho potvrdenia, že objednávku odosielame. Prosíme Vás pri prevzatí zásielky od kuriéra dbajte na to, aby ste mali rúško.


Aktuality - Oznámenie Slovenskej pošty - Oficiálné stránky mesta ...

Slovenská pošta prijala opatrenie ohľadom doručovania: "Štandardné doporučené zásielky Slovenská pošta doručuje vhadzovaním do domovej listovej schránky, bez osobného kontaktu so zákazníkom. Za deň doručenia sa považuje deň vhodenia takejto zásielky do schránky alebo uloženia zásielky v poštovom priečinku. V prípade, že sa zásielka nedá kvôli veľkosti vhodiť do poštovej schránky, bude uložená na pobočke pošty.  V prípade, že zásielka obsahuje službu - DOBIERKA- bude taktiež uložená na pobočke pošty. Doručovateľ nechá oznámenie o uložení zásielky na pošte."

  • doručenie zásielky trvá štandardne 2-3 dni, ododňa potvrdenia, že sme Vám objednávku odoslali
  • ak si v schránke nenájdete oznámenie, napíšte nám, podacie číslo Vašej zásielky Vám napíšeme
  • snažíme sa však zasielať Vám oznamovacie SMS správy, rozposielame ich do 24 hodín od uloženia Vašej zásielky na pošte, priebežne Vám to sledujeme, ak by ste oznámenie od nás o uložení Vašej zásielky neobdržali, neváhajte nás kontaktovať

Ďakujeme za porozumenie.
Držíme si palce. Zvládneme to.