Hore

Chirurgická oceľ víta nováčikov. Pozri sa na nich

21.03.2015
Chirurgická oceľ víta nováčikov. Pozri sa na nich
Opäť je to tu! Nastal čas vítania našich nováčikov.

Rozširovanie nášho sortimentu sa stáva už našou rutinnou záležitosťou. Pre nášho zákazníka chceme len to najlepšie, a preto nechceme byť jednotvárny. V posledných dňoch si náš sklad zvyká na nové prírastky. Avšak čo na nich povieš ty?

Anjelskydiabolske pre teba prichystali naozaj pestrý výber šperkov. Tentokrát padla šťastná karta na zákaznícky milovanú chirurgickú oceľ. A práve chirurgická oceľ sa teší z nových členov nielen na svojej anjelskej, ale aj na diabolskej strane. Pozri sa, čo sme pre teba prichystali.

Prstene z chirurgickej ocele

Momentálne môžeš v našej kategórii Obrúčky z chirurgickej ocele nájsť týchto kamienkových, no najmä dvojfarebných nováčikov.
Diabolské prstene sa potešili novým "drsňákom". Nechaj sa nimi zlákať a pozri sa aj na starších členov Rozhodne ťa nejeden zaujme.

Anjelské prstene z chirurgickej ocele

Prstene z chirurgickej ocele sa rozrástli aj na svojej anjelskej strane.

 

 

Prívesky z chirurgickej ocele

Čo by to však boli na novinky, keby sa nerozrástli aj o obľúbené prívesky. Takže teraz si musia aj Prívesky z chirurgickej ocele zvyknúť na nováčikov.

 

Diabolské prívesky z chirurgickej ocele 

 

Naše predstavovanie noviniek uzatvárajú naši diablici. V diabolských príveskoch z chirurgickej ocele nájdeš aj takýchto "placatých" členov. 

 

Pevne veríme, že ťa naše novinky potešili. P.S. Čoskoro sa môžeš tešiť na ďalšie. :)