Hore

Horúca novinka v našom eshope - TISTEN!

11.10.2015
Horúca novinka v našom eshope - TISTEN!

Už ste o tom počuli? Šperky, ktoré všetci tak milujeme sa obohacujú stále o nové a nové materiály. My Vám prinášame horúcu novinku! Sme pyšní, že Vám medzi prvými dodávateľmi šperkov na slovenskom trhu môžeme predstaviť  - TISTEN.

Revolučná novinka, ktorá spôsobila na trhu so šperkami búrku. Exkluzívne dostupné šperky z Tistenu nájdete len u nás. Prstene z materiálu Tisten, nová rada, ktorá Váš pohľad na šperky už navždy zmení. Tieto patentované prstene z Tistenu Vás dostanú svojou vysokou kvalitou, cenou ale najmä svojím vzhľadom. Tisten a jeho prstene v sebe spájajú najlepšie vlastnosti z najobľúbenejších zliatin na súčasnom trhu - spája ich totiž do jedného super materiálu. Poďte sa s nami na to bližšie pozrieť. :)

Tisten prsteň obrúčka

Inšpiráciou pre Tisten boli dva najobľúbenejšie materiály z tých najtrvácnejších v šperkárstve: Titán a Volfrám-Tungsten. Tisten vznikol ich kombináciou.

Titán + Tungsten = TISTEN.

Oba tieto materiály sú už v priemysle so šperkami rozšírené. Stali sa už medzi mnohými milovníkmi šperkov obľúbené. Tieto materiály sú už dlho chválené najmä pre svoju trvanlivosť, atraktivitu, a nízke ceny v porovnaní s inými drahými kovmi.

Obrúčky z Tistenu

Volfrám - Tungsten

  • je prvok s najvyššou hustotou, takže je zaručene tvrdým materiálom, ktorý má trvacnosť takmer celý život. Volfrám Tungsten je kov, ktorý v sebe zahŕňa všetky vlastnosti aké by ideálny šperk mal mať. Tými vlastnosťami sú: vysoký lesk, odolnosť voči poškriabaniu, nečernanie, kvalita, cenová dostupnosť a antialergickosť.

Titán

  • je materiálom, ktorý je pevnou súčasťou niekoľko pozoruhodných oblastí, ako je medicína či letecké inžinierstvo. Titán rýchlo získava popularitu v šperkovom priemysle rovnako ako aj Volfrám - Tungsten. Jeho nízka hmotnosť, lesk, a trvalosť ponúka zákazníkom všetko to, čo môžete vyžiadať od kvalitného šperku/prsteňa.

Obe tieto materiály sú viac než atraktívne, že? Teraz môžete mať to najlepšie z oboch šperkových materiálov v jednom šperku! Odolný voči poškriabaniu, hypoalergénny/antialergický šperk, ktorého odolnosť je skrytá za štýlovým dizajnom. Patentovaný pomer volfrámu a titánu vytvára symbiózu, ktorá prináša to najlepšie čo v sebe kedy šperk mal! Nemusíte čakať, budúca generácie prsteňov je tu!

Tisten obrúčky a prsteň

Počas dvoch dlhých rokov výskumu a vývoja, výrobné postupy konečne dotiahli novinku k dokonalosti. Plný predností svojich predchodcov, avšak v pôsobivom elegantnom štýle sú šperky z Tisten -u pripravené zaútočiť na šperkový priemysel. Nezaostávajte za novými trendmi a nezabudnite si prsteň z Tistenu zaobstarať ešte dnes. 

Tisten prstene