Hore

NOVINKY 2018 - Chirurgická oceľ & bižutéria

06.03.2018
NOVINKY 2018 - Chirurgická oceľ & bižutéria

Nový rok je už v plnom prúde, ale novinky medzi šperkami sa u nás ešte len ohrievajú. Už si stihol/la postrehnúť čo nového k nám zavítalo? 

Milovníčky módnych trendov, ale aj nadšenci jednoduchosti si prídu na svoje.

Náramky, náušnice, retiazky či prstene vítajú nových členov a tebe sa opäť raz ponúka širšia škála výberu. Tento raz si už musíš vybrať...

A samozrejme, aby sme pre novinky mali dostatok miesta, zahájili sme aj výpredaj. Teraz si môžeš aj posledné kusy končiacej kolekcie uchmatnúť za ešte lepšiu cenu!


Novy tovar náušnice

V náušniciach sa objavili nové kúsky s obľúbeným zacvakávacím zapínaním, no nechýbajú ani visiace náušnice - jemné a elegantné náušnice osadené kryštálikmi, ktoré môžeš hravo využiť nielen na oslavu, na párty, ale aj všedný deň

Absolútnou novinkou sú náušnice : písmená abecedy. Chceš potešiť niečím milým? Náušnice s inicálom mena sú ten pravý milý darček. :)

Nový tovar prstene

K prsteňom zavítali rafinované a extravagantnejšie kúsky, ktoré potešia najmä mužov, ale dámy - nebojte sa! Neostanete sklamané.

Doplnili sa veľkosti obľúbených obrúčok, aby ste si na svadobnú sezónu stihli vybrať tie svoje :) 

Náramky nový tovar

Náramky sa tešia najmä z prírastkov náramkov bižutérie a kožených náramkov. Horúce letné dni, priam lákajú ozdobiť si ruky. Preto sa priprav na sezónu, kým náramky máme na sklade! :) 

Retiazky nový tovar

Retiazky sa rozšírili o výber jednoduchých retiazok, ale výrazným prvkom je aj mohutná reťaz z chirurgickej ocele pre pánov. Novinkou je aj dvojfarebná kombinácia obľúbených romatických náhrdelníkov LOVE. Týmto šperkom, skrátka potešíš aj bez slov.

Nový tovar prívesky

Prívesky uzatvárajú našu ponuku noviniek. K príveskom nám pribudli najmä prívesky pre pánov a doplnili sa obľúbené dizajny, ktoré si naši zákazníci priam pýtali.

 

Pevne veríme, že v našej rozširenej ponuke si každý nájde niečo svoje a už teraz Vám prezradíme, že sa máte na čo tešiť, lebo čoskoro pribudnú ďalšie novinky :)