Hore

To musíš vidieť! Strieborné čaro nového tovaru

06.06.2015
To musíš vidieť! Strieborné čaro nového tovaru
Pred príchodom leta ja čas na strieborné potešenie.

Šperky, ktoré tentokrát osviežia náš eshop budú zo striebra. Rozmýšľaš prečo sme sa rozhodli pre striebro? Odpoveď je jednoduchá: Lebo je to ženský miláčik.

Striebro je totiž materiál, ktorý je po zlate, druhým najobľúbenejším z cenných kovov. Striebro je materiál, ktorý pristane každej žene a vyčarí jej úsmev na tvári v akomkoľvek prevedení. Striebro je materiál, ktorý si zamiluješ len čo sa ti dostane do rúk. No najmä je striebro materiálom, ktorý sa dokáže predviesť v nespočetnom množstve prevedení.

Strieborné šperky nemohli ostať ukrátené o predletné novinky. Predstavujeme ti naše novinky, ktoré sa už udomácňujú v našom sklade a hľadajú nových majiteľov. Chceš vedieť aké potešenie sme pre teba prichystali tentokrát? Tak sa nechaj previesť našou rýchlou ukážkou noviniek. Nech sa páči :)

 

Strieborné prívesky

V našej kategórii Strieborné prívesky nájdeš jednduchých aj výrazných nováčikov. Jemné srdiečko zo striebra, ktoré zvýrazní ženský pôvab či strieborný prívesok v tvare motýlika v troch farebných prevedeniach? Výber je na tebe. Nezabudni však, že prívesok zo striebra je vhodná voľba darčeka, najmä ak hľadáš pekné milé potešenie. 


Strieborné sety

Dvojnásobný pôžitok prichádza aj s našimi setmi. Sety zo striebra sa totiž rozrástli o tieto novinky. Strieborné náušnice zladené s príveskom a retiazkou prinesú radosť nejednej žene. Strieborné sety sú totiž doplnkom, ktorý sa hodí na výnimočnú príležitosť - a tá predsa môže byť aj každý deň. 


Strieborné náušnice

Strieborné náušnice

Najväčšiu radosť z noviniek ti prinesú náušnice, ktoré sú každodennou ozdobou žien. Strieborné náušnice privítali novinky, ktoré sa odkláňajú od zaužívaných tradícii a priniesli náušnice zo striebra v nových dizajnoch.

Avšak chceme vyhovieť každému vkusu, preto medzi novinkami nesmú chýbať ani klasické strieborné "visačky" v kolekcii vermeil, ktorá sa u našich zákazníčok stáva čoraz obľúbenejšou. Vermeil šperky sú kombináciou striebra a 14k zlata a to je len nepatrný dôvod, prečo sa tešia obľube. Zvyšné dôvody musíš zistiť na vlastnej koži.

Strieborné vermeil náušnice