Hore

Veľkosť prsteňa

Farba

Cena

Určenie

Novinky emailom

Obrúčky z chirurgickej ocele

Obrúčky z chirurgickej ocele sa stávajú stále viac a viac populárnejšími. Pomaly sa zaraďujú medzi obľúbené obrúčky na svadbu. Nielen preto, že si ich môže dovoliť každý, ale rozhodne pre svoje výhody:
sú odolné voči korózii, sú z odolného a pevnejšieho materiálu, sú antialergické, nestrácajú farbu ani lesk a v neposlednom rade je ich výhodou aj super cena.

Obrúčky z chirurgickej ocele vs. zlaté obrúčky
Ktorému materiálu teda dať prednosť?

Ľudia kupujú obrúčky z chirurgickej ocele hlavne preto, lebo majú alergiu na drahé kovy. Chirurgická oceľ je riešením, pretože dokáže vytvoriť alergiu len veľmi zriedka. Na druhej strane sú medzi ľuďmi naďalej veľmi obľúbené aj obrúčky zo zlata, najmä vďaka ich vysokej hodnote. Obrúčky z chirurgickej ocele sú zas obľúbené pre ich výnimočné vlastnosti.

Určite si už počul/a o prípadoch, kedy zlaté šperky časom zmenili svoju farbu (hlavne u bieleho zlata). Toto sa pri chirurgickej oceli nemôže stať. Stať sa to môže len, ak je na oceľovej obrúčke nanesená povrchová farba.

Prečo si vybrať obrúčky z chirurgickej ocele?

Výhod je hneď niekoľko:

Sú odolné voči korózii - obrúčky z chirurgickej ocele nemôžu zhrdzavieť, vyplýva to z ich zloženia.

Odolný a pevnejší materiál - obrúčka z chirurgickej ocele vám vydrží dlho, vďaka mechanickým vlastnostiam chirurgickej ocele.

Sú antialergické 316L- toto označenie majú šperky, ktoré nevyvolávajú alergickú reakciu na prste ani u ľudí, ktorí zvyknú mať alergické reakcie na šperky. Je pravda, že obsahujú malé percento niklu, avšak ten je tak pevne viazaný v štruktúre ocele, že nereaguje s pokožkou. 

Nestrácajú farbu a lesk - ani časom sa prirodzená farba a lesk pri obrúčkach z chirurgickej ocele nestráca.

Nízka cena - táto výhoda je len bonus k všetkým ostatným výhodám, ktoré obrúčky z ocele majú.

Ľudia však majú pocit, že ak si kúpia lacnú obrúčku z chirurgickej ocele, tak si kupujú niečo nekvalitné. Obrúčky z ocele sú lacné, pretože oceľ nie je vzácny kov ako zlato, a nie preto, že by boli nekvalitné.

Ak sa však chcete čo najdlhšie tešiť zo svojich svadobných obrúčok, určite odporúčame chirurgickú oceľtitánové obrúčky alebo wolfrámové obrúčky. 

Zoradenie:
10,50 €
9,50 €
9,50 €
13,50 €
13,90 €
10,90 €
11,50 €
9,90 €
9,90 €
12,50 €
12,90 €
13,50 €
15,90 €
12,30 €
12,30 €
10,90 €
10,90 €
11,90 €

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>